Reklama

2018-10-18 ziolko

Naukowcy są zdania, że seks z byłym to wcale nie jest zły pomysł

Seks z ex to najgorsze, co można zrobić po rozstaniu? Naukowcy uważają, że wręcz przeciwnie. Pójście do łóżka z byłym może okazać się bardzo korzystne. I wcale nie chodzi o to, żeby do siebie wracać. Zdaniem badaczy seks z byłym ułatwia rozstanie i pomaga ostatecznie zakończyć związek. Zaskoczone? Naukowcy z Wayne State University w Detroit w stanie Michigan doszli do zaskakujących wniosków. Okazało się, że seks z byłym wcale nie jest błędem i nie powinniśmy się przed nim wzbraniać. Zwłaszcza, jeżeli faktycznie chcemy zakończyć na dobre tę relację. Według najnowszych badań, opublikowanych w czasopiśmie medycznym Archives of Sexual Behavior, pójście do łóżka z ex to dobry sposób na sfinalizowanie rozstania. Badacze twierdzą, że osoby które pozwoliły sobie na seks z byłym, rzadziej popadali w depresję i lepiej się czuli. Na co dzień doświadczali większej ilości pozytywnych uczuć. Wbrew pozorom pójście do łóżka z ex nie powodowało wyrzutów sumienia ani chęci powrotu. Pomagało natomiast zamknąć stary rozdział i wkroczyć w nowy z pozytywnym nastawieniem. Wiele osób po rozstaniu odczuwa pokusę, żeby spędzić jeszcze jedną noc ze swoim byłym. Patrząc na najnowsze wyniki badań, nie powinniśmy się przed tym wzbraniać.

0
0
0
1
aby dodać komentarz

Najwyżej oceniane

Jęzorek jezorek
Kot w masce kot-w-masce
Powrót autobusem powrot-autobusem

Ostatnie komentarze

avatar
marcin
Z dodatkiem żelaza.
avatar
marcin
Trzeba się umieć śmiać ze wszystkiego, nawet z samego siebie.
avatar
yarekyaro
To uraz czaszki lub choroba...
Tylko dupek może śmiać się z tego...

Najnowsze artykuły

Chcesz zrobić dobre wrażenie? Masz 11 sekund! chcesz-zrobic-dobre-wrazenie-masz-11-sekund
Tego naprawdę nie można robić z pryszczami... tego-naprawde-nie-mozna-robic-z-pryszczami
Przez lata pytała umierających, czego żałują. Oto pięć najczęstszych odpowiedzi. przez-lata-pytala-umierajacych-czego-zaluja-oto-piec-najczestszych-odpowiedzi

ChoZoba.pl - śmieszne zdjęcia, śmieszne filmy, śmieszne obrazki, śmieszne gify, ciekawe artykuły, generator memów, fajne laski.